Protherm Kombi Servisi Sakarya

Sakarya Protherm Kombi Servisi

Günümüzde hem ev hem de iş yeri için en modern ve fonksiyonel ısınma ve sıcak su sağlama aracı olan kombilerin doğru seçilmesi ve bakımlarının doğru bir şekilde yapılması çok önemlidir. Kombiler dayanıklı ve yüksek maliyetli ürünler olarak uzun vadeli kullanım amacıyla tasarlanır. Kurulumu ve bakımları doğru bir şekilde yapılan kombilerin verimi daha yüksek olur.

Eviniz ya da iş yeriniz için en doğru ürünü seçtikten sonra, kombinizi satın alırken ve gerekli bakımları yerine getirirken iyi bir kombi servisine ihtiyaç duyarsınız. 2004 yılından beri kaliteli ve özverili hizmetiyle siz değerli müşterilerinin kombi ihtiyaçları konusunda hizmet veren Sakarya Protherm Kombi Servisi, hem sıfır hem de ikinci el kombileri size güvenli bir şekilde sunar ve satış sonrası süreçte de gönül rahatlığıyla kullanmanız için gerekli hizmetleri sağlar.

Protherm Kombi Arıza Kodları

Protherm kombi modellerinde yer alan arıza kodları, üründe meydana gelen herhangi bir problem durumunda dijital ekranda belirerek kullanıcıyı uyarır. Ürününüzde arıza yaşanması durumunda teknik servis desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Sakarya Protherm Kombi Servisi, ürününüzde meydana gelecek her türlü problemi gidermek için siz değerli müşterilerinin yanındadır.

 • F1 Arıza Kodu: Gaz aktarımındaki arızaları tanımlamak üzere beliren F1 kodu limit sensörünün çalışmamasıyla birlikte de görülebiliyor.
 • F2 Arıza Kodu: Kombi içerisinde yer alan sıcak su sensörlerinin çalışmaması sonucu Protherm kombiler, F2 arıza kodu veriyor.
 • F3 Arıza Kodu: Sıcaklık seviyesinin maksimum değerlere ulaşması sonucunda ortaya çıkan F3 kodu petek filtreleri ile ilişkilendiriliyor.
 • F4 Arıza Kodu: F4 arıza kodu kaloriferlerin ısınması ile ilgili arızaları belirtiyor.
 • F5 Arıza Kodu: Bacalı kullanımlarda ortaya çıkabilecek baca aktarım arızaları F5 arıza kodu ile tanımlanıyor.
 • F6 Arıza Kodu: Protherm markasına ait Leopard kombi modellerinin baca sorunları, F6 arıza kodu ile belirtiliyor.
 • F7 Arıza Kodu: Ana kart ile ilgili bir problemin yaşanması sonucunda ortaya çıkan F7 arıza kodu yetkili servislerce çözülebiliyor.
 • F8 Arıza Kodu: Kombinin ana kartı ile gaz valfi arasındaki aktarım kanallarında oluşan problemler F8 arıza kodu ile gösteriliyor.
 • F9 Arıza Kodu: Kombi içerisindeki fan ve basınç ile ilgili bir birim olan prosestattaki sorunlarda F9 arıza kodu veriliyor.

Sakarya Protherm Kombi Tamiri

Sakarya Protherm Kombi Servisi, ürününüzde meydana gelecek çeşitli arızaların yanı sıra parça değişimi, elektronik kart tamiri ve petek temizleme gibi önemli bakım hizmetlerini titiz bir şekilde gerçekleştirir. Servisin garanti kapsamına sunduğu hizmetler, müşterilerimizin memnuniyeti ön planda tutularak gerçekleştirilir. Servisimiz ürünlerde meydana gelen bütün problemleri en doğru şekilde tespit ederek en uygun tamirat yöntemini uygular.

Sakarya Protherm Kombi Servisinde Güvenirlik

Sakarya Protherm Kombi Servisi, hem satış hem de satış sonrası hizmetleriyle müşterilerini memnun eder. Bu servis, ürün çeşitliliğiyle ve her müşterisine en iyi şekilde hitap eden kombi servis fiyatları ile özverili bir hizmet sunarak kombilerinizi uzun yıllar boyunca güvenle kullanmanızı sağlar.

Sakarya Protherm Kombi Servisinde Fiyatlandırma

Sakarya Protherm Kombi Servisi, bütün satış ve servis hizmetlerini faturalı bir şekilde gerçekleştirir. Böylelikle müşterilerinin şeffaf ve güvenli bir deneyim elde etmesini sağlar. Uygun kombi servis ücreti ve nitelikli teknik servis hizmetlerinden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Servis Kaydı Oluşturun!

Sakarya Adapazarı Kombi Bakımı, Kombi Tamiri ve Petek Temizleme işlemleri için servis kaydı oluşturun.

  Kombi Servis Hizmeti için Size bir Telefon kadar Yakınız!