Sakarya Baxi Kombi Servisi

Sakarya Baxi Kombi Servisi

Kombiler, hem evinizin hem de iş yerinizin ısınma ve her zaman ulaşılabilen sıcak su ihtiyacını karşılama konusunda en gelişmiş ve kullanışlı araçlardır. Evinize ya da iş yerinize bir kombi alacağınız zaman, yüksek maliyetli bir ürün edineceğinizi unutmamalı ve uzun ömürlü bir kullanım için en ideal tercihi yapmalısınız. Kombiyi satın aldıktan sonraki süreçte kurulum, bakım ve gerekli onarım işlemleri de ürününüzün verimli ve uzun ömürlü bir performans göstermesi için olmazsa olmazdır. Sakarya Baxi Kombi Servisi, 2004 yılından beri hem özverili hem de kaliteli bir hizmet anlayışı göstererek siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında olmaya devam eder.

Sakarya Baxi Kombi Servisi, sıfır veya ikinci el kombi modellerinin satış hizmetlerinin yanı sıra teknik servis desteğiyle de kullanıcıların güvenle tercih ettiği bir firmadır.

Baxi Kombi Arıza Kodları

Baxi kombi modellerinde yer alan arıza kodları, üründe meydana gelen herhangi bir problem durumunda dijital ekranda belirerek kullanıcıyı uyarır. Ürününüzde arıza yaşanması durumunda teknik servis desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Sakarya Baxi Kombi Servisi, ürününüzde meydana gelecek her türlü problemi gidermek için siz değerli müşterilerinin yanındadır.

  • E01 Arıza Kodu: E01 hatası gaz akışı ile ilgili problemlere işaret ediyor. Gaz beslemesi bloke edildiğinde kombi, E01 hatası veriyor.
  • E03 Arıza Kodu: E01 ile benzerlik gösteren E03 hatası hava akışı ile ilgili problemleri yansıtıyor.
  • E06 Arıza Kodu: Kombilerde sık görülen sıcak su sensörü arızaları Baxi modellerinde E06 ile ifade ediliyor.
  • E10 Arıza Kodu: Su basınç seviyesindeki düşüklüğü gösteren E10 arızası kolaylıkla çözülebiliyor. Doldurma vanası kullanılarak seviye, yeniden normal seyrine dönebiliyor.
  • E80 Arıza Kodu: E80 arıza kodu elektriksel ya da devresel sorunlara işaret ediyor. Elektronik karttaki problemlerin görüldüğü durumlarda panel, E80 arızasını veriyor.

Sakarya Baxi Kombi Tamiri

Sakarya Baxi Kombi Servisi, kombinizin elektronik kart tamiri, parça değişimi ve petek temizleme gibi hizmetler başta olmak üzere bütün bakım ve onarım işlemlerinde tüketici dostu hizmetler sunar. Bütün hizmetlerini deneyimiyle ve özverisiyle müşteri memnuniyetini birinci planda tutarak gerçekleştiren bu servis, garanti kapsamında hizmet kalitesi verir. Sakarya Baxi Kombi Tamiri, kombilerinizde meydana gelen problemlerin teşhisini en doğru şekilde koyar ve problemin gerektirdiği en uygun tamirat metodunu uygular.

Sakarya Baxi Kombi Servisinde Güvenirlik

Sakarya Baxi Kombi Servisi, satış sırasında ve sonrasında hizmet güvencesi sunarak siz değerli müşterilerinin kombilerini uzun yıllar boyunca gönül rahatlığıyla kullanmasını sağlar. Bu servis, geniş ürün çeşitliliğiyle her müşterisinin bütçesine ve beğenisine hitap eden çözümler sunar.

Sakarya Baxi Kombi Servisinde Fiyatlandırma

Sakarya Baxi Kombi Servisi, satış ve servis hizmetlerini faturalandırıp size teslim ederek güvenirlik ve şeffaflık anlayışıyla hizmet verir. Bütçe dostu kombi servis ücreti ve kaliteli bir hizmet vadeden bu servisin ayrıcalıklarından faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Servis Kaydı Oluşturun!

Sakarya Adapazarı Kombi Bakımı, Kombi Tamiri ve Petek Temizleme işlemleri için servis kaydı oluşturun.

    Kombi Servis Hizmeti için Size bir Telefon kadar Yakınız!