Sakarya Falke Kombi Servisi

Sakarya Falke Kombi Servisi

Evinizin ya da iş yerinizin ısınma ihtiyacını karşılamak ve istediğiniz her an sıcak suya erişim sağlayabilmek için en modern ve fonksiyonel araç, kombidir. Yüksek ücretlerle satın alınan ve komplike bir yapıya sahip olan bu araçları satın alırken tercihinizi iyi yapmalı ve eviniz ya da iş yeriniz için en uygun kombi modelini bulmalısınız. Bununla birlikte ürünün kurulumu, düzenli bakımı ve gerekli durumda tamirat işlemlerini de ihmal etmeden gerçekleştirmenizde yarar var.

Bütün bunlar ürününüzü uzun ömürlü ve verimli bir şekilde kullanabilmeniz için olmazsa olmaz detaylardır. Sakarya Falke Kombi Servisi, 2004 yılından beri deneyimi ve özverisiyle hem sıfır ve ikinci el kombi satış hizmetiyle hem de kombi bakım ya da onarım işlemleriyle müşterilerine en kaliteli deneyimi sunan firmadır.

Falke Kombi Arıza Kodları

Falke markasının kombi modellerinin dijital ekranında beliren çeşitli arıza kodları vardır. Bu kodlar, ürününüzde bir problem meydana gelirse durumu teşhis ederek sizi önlem almanız konusunda uyarmak için belirir. Bazı ciddi arızalarda iyi bir teknik servis desteği almanız gerekebilir. Sakarya Falke Kombi Servisi, ürününüzde meydana gelecek her türlü problemde sizin için nitelikli çözümler üretir.

  • E01 Arıza Kodu: Gaz besleme sorunu olarak adlandırılan ateşleme probleminde E01 hatası verir. Teknik servise başvurun.
  • E02 Arıza Kodu: Eğer kombinizin emniyet termostat sensörü sorunlu ise E02 arıza kodu görülür.
  • E03 Arıza Kodu: Kombinizde atık gaz sisteminde problem varsa E03 arıza kodu görülür. Teknik servise başvurun.
  • E05 Arıza Kodu: Eğer kombinizde E05 arıza kodunu görürseniz bu, kalorifer NTC sorununa işaret eder.
  • E06 Arıza Kodu: Sıcak su NTC sorunu varsa E06 arıza kodunu görürsünüz.
  • E10 Arıza Kodu: Düşük su basınç problemlerinde E10 hatası görülür.
  • E25 Arıza Kodu: Kombi maksimum sıcaklığa ulaşmışsa E25 arıza kodu görülür. Teknik servise başvurun.
  • E35 Arıza Kodu: Alev oluşum arızası olarak karşımıza çıkan koddur. Teknik servise başvurun.

Sakarya Falke Kombi Tamiri

Sakarya Falke Kombi Servisi, ürününüzün parça değişimi, elektronik kart tamiri ve petek temizleme gibi bakım ve onarım işlemlerini titizlikle gerçekleştirir ve kombinizin uzun yıllar boyunca randımanlı bir şekilde çalışmasını sağlar. Bu servis, garanti kapsamındaki hizmetleriyle kombinizi gönül rahatlığıyla kullanabilmenizi sağlar. Sakarya Falke Kombi Servisi, ürününüzde meydana gelen arızaları en iyi şekilde tespit ederek duruma en uygun çözüm yolunu kullanır.

Sakarya Falke Kombi Servisinde Güvenirlik

Sakarya Falke Kombi Servisi, satış sırasında ve sonrasında müşterilerinin 7/24 yanında olur ve ürünlerini güvenli bir şekilde kullanabilmelerini sağlar. Bu servis, güvenirliğin yanı sıra geniş ürün çeşitliliği ve uygun kombi servis ücretleri ile her kullanıcıya hitap eden bir hizmet sunar.

Sakarya Falke Kombi Servisinde Fiyatlandırma

Kombi servis fiyatları konusunda en uygun adres olan Sakarya Falke Kombi Servisi, bütün hizmetlerinin karşılığında müşterilerine fatura teslim eder ve şeffaf bir hizmet anlayışına sahiptir. Bütçe dostu kombi modelleri ve hizmetlerinden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Servis Kaydı Oluşturun!

Sakarya Adapazarı Kombi Bakımı, Kombi Tamiri ve Petek Temizleme işlemleri için servis kaydı oluşturun.

    Kombi Servis Hizmeti için Size bir Telefon kadar Yakınız!