Sakarya Adapazarı Kombi Servis

Sakarya Kombi Servisi faaliyetlerine 2004 yılı itibari ile başlamış olup tüm tecrübe ve birikimlerini doğalgaz yakıcı cihazlarına yöneltmektedir.
Firmamız uzun yılların vermiş olduğu tecrübenin yanı sıra hizmetlerimize Güven, Garanti, Konfor ilkelerini hedef göstermiştir.

Değerli müşterilerimize sunmuş bulunduğumuz güven hissiyatı vermiş olduğumuz hizmetin en uygun fiyat politikası ile kanıtlar niteliktedir.

Hizmetlerimizde 1 yıl parça garantisi vererek mağduriyet yaşamamaları için müşterilerimize yapmış olduğumuz hizmetin belgesini bırakmaktayız.

Konfor isteğini ekonomik çözümler sunarak (kombi bakımı , radyatör petek bakımı ,oda termostat montajı , voltaj regülatör ve manyetik filtre ) hem ısınmada yeterliliği hem de ekonomik fatura gelmesini tavsiye ve çözüm noktasında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hedeflerimiz doğrultusunda güvenilirliği kanıtlanmış firmamız referanslarımız olan siz değerli müşterilerimiz ile bizleri daha da ileriye yenilikçi bakış açısına sürüklemesi en büyük gururumuzdur.

Görevimiz karşılığını aldığımız bedelin en iyi şekilde hizmete dökülmesidir.
Uzman ekibimiz ve sınırsız yedek parça tedariki sayesinde sizlere mahcubiyet yaşatmamak mecburiyetimizdir.
” Kalite ve Konfor ” ilkesi altında en iyi hizmeti vermekten onur duyarız.

Kombi Servis Hizmeti için Size bir Telefon kadar Yakınız!