Sakarya Arçelik Kombi Servis

Sakarya Arçelik Kombi Servisi

Soğuk kış mevsiminde evlerin ve ofislerin ısınması ve 7 gün 24 sıcak suya erişim için kombi çok önemli bir cihazdır. Teknolojinin gelişmesiyle kombiler yeni özellikler kazanmıştır. Bu nedenle bakım ya da servis için güvenilir ve işinin ehli profesyonellerden hizmet almak önem taşır. Soğuk ve zorlu kış aylarının öncesinde Sakarya Arçelik Kombi Servisi ile bu hizmetleri sorunsuz olarak alabilirsiniz. Yalnızca kış aylarından önce değil, tüm yıl boyunca kombi bakım hizmeti ve tamiri işlemlerinizi aksatmadan gerçekleştirebilecek olan Sakarya Arçelik Kombi Servisi ile cihazlarınızı dört mevsim koruma altına alabilirsiniz. Servis hizmetiyle kombilerde çıkabilecek sorunları kolayca çözebilirsiniz.

Arçelik Kombi Arıza Kodları

Arçelik kombilerin akıllı sistemiyle bu cihazlarda oluşabilecek arızalar kolaylıkla tespit edilebilir. Arçelik kombi arıza kodlarıyla tespiti yaptıktan sonra bir tamir hizmeti almak güvenlik için çok önemlidir. Arçelik arıza kodlarını şöyle sıralayabiliriz:

  • E01 Arçelik arıza kodu ateşlemede ve gaz çıkışında bir sorun olduğunu gösterir.
  • E02 kodu kombinin aşırı ısındığına işarettir ve cihazın limit seviyesinde devreye alındığının göstergesidir.
  • Kalorifer devresinde sensör problemi oluştuğunda E05 arıza kodunu görürsünüz. Kablolarla ilgili bir sorun çıkmış ya da sensör arızalanmışsa hemen servis aranmalıdır.
  • E10 kodu kalorifer devresinde düşük su basıncının olduğunu gösterir. Su basıncını 1,5 ile 2,0 arasında ayarlamaya özen göstermelisiniz. Ayarı yaptıktan sonra ‘R’ tuşuna basın. 2 saniye bu tuşa basılı tuttuğunuzda arıza geçmezse servisi aramalısınız.
  • E35 kodu alev oluşumunda problem olduğunu ifade eder. Gaz saati yanında yer alan gaz vanasının açık olduğundan emin olun. Ayrıca gaz valfı arızalandığında da bu arıza kodunu ekranda görebilirsiniz.
  • E96 kodu elektrik şebekesinin voltajının düşük olduğu zamanlarda görülür. Voltaj çok düşerse cihaz emniyet ayarına geçer ve arıza kodu ekranda gözükür. Bu durumla karşılaşıldığında regülatörle voltajı dengelemek gerekir.

Sakarya Arçelik Kombi Tamiri

Sakarya Arçelik Kombi Servisi, cihazlar için önemli olan rutin bakım ve tamir işlemlerinde her zaman müşterilerinin memnuniyetini gözetir. Yıllardır sektördeki tecrübesi ve profesyonel elemanlarıyla hizmet veren servisi güvenle tercih edebilirsiniz. Sakarya Arçelik Kombi Servisi, yedek parça değişimi ve tamir işlemlerine ek olarak elektronik kartınızın tamiri için de en doğru şekilde çalışarak hizmet verir. Cihazlarda oluşabilecek tüm problemleri çözebilen firma sorunun ve arızanın özelliğine göre en uygun hizmeti sunar.

Sakarya Arçelik Kombi Servisinde Güvenirlik

Sakarya Arçelik Kombi Servisi, markanın tüm modellerini çok iyi derecede tanıyan ve bu konuda usta elemanlarıyla sizler için en güvenilir, doğru onarım ve bakım işlemini gerçekleştirir. Cihazların satışı sonrasında da güvenli şekilde servis hizmeti sağlar. Kombi satış, bakım ve onarım fiyatları konusunda da bütçenizi çok zorlamayacak olan Sakarya Arçelik Kombi Servisi müşterilerinden her zaman tam not alır.

Sakarya Arçelik Kombi Servisinde Fiyatlandırma

Faturalı hizmet sunan Sakarya Arçelik Kombi Servisi sizin için en doğru tercih olacaktır. Müşterilerinden en makul fiyatları talep eden servis, en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmayı kendine amaç edinmiştir. Bütçenizi çok zorlamadan servis hizmeti alabileceğiniz Sakarya Arçelik Kombi Servisi’yle güvenilir ve garantili işlemler için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Servis Kaydı Oluşturun!

Sakarya Adapazarı Kombi Bakımı, Kombi Tamiri ve Petek Temizleme işlemleri için servis kaydı oluşturun.

    Kombi Servis Hizmeti için Size bir Telefon kadar Yakınız!