Airfel Sakarya Kombi Servisi

Sakarya Airfel Kombi Servisi

Isınma ve 7 gün 24 saat sıcak su temin edebilmek için kullanılan kombiler, günümüzde önemli temel araçlardan biri olmuştur. Airfel markası, sektördeki deneyimiyle ve kalitesiyle kombi tercihinde en önemli isimlerden biridir. Ürettiği kombileri özel teknolojilerle donatarak sunan marka, uzmanlığını eksiksiz bir şekilde yansıtır. Ancak Airfel kombilerde farklı nedenlerden ötürü zaman zaman bazı arızalar oluşabilir. Sakarya Airfel Kombi Servisi, uzun yıllardır sektörde kazandığı deneyimiyle kombilerinizde çıkabilecek arızalar için imdadınıza yetişir. Sakarya Airfel Kombi Servisi kombi satışı, bakım ve onarım gibi konularda hizmet vermektedir.

Airfel Kombi Arıza Kodları

 • LP arıza kodu kalorifer tesisatında su basıncı 1 barın altına düştüğünde kombinin ekranında çıkan uyarı işaretidir.
 • HL arıza kodu kombinin aşırı ısındığını gösterir. Kaloriferin devresinin sıcaklığı 100 derecenin üstüne çıkarsa bu arıza kodu ekranda belirir.
 • HB arıza kodu kaloriferde sensör sisteminde bir problem olduğuna işarettir.
 • AF arıza kodu kombide atık gaz tahliyesinde bir sıkıntı olduğunu belirtir.
 • DB arıza kodu su hattının bozulduğunu gösterir.
 • BC arıza kodu kombide ateşlemede bir problemin olduğunun göstergesidir.
 • C1 arıza kodu, gaz valfı için ihtiyaç olan voltajın akımında bir problem olduğunda çıkan uyarıdır.
 • A5 arıza kodu prosestat kontağı kapalı kalırsa çıkan işarettir.
 • FR arıza kodu cihazda donma gerçekleştiğinde ekranda belirir. Kaloriferin devresinin sensörü 1 derece altına düşünce bu kod ekranda gözükebilir.

Airfel kombilerde ateşleme sorunu varsa, petek üstü sıcak ancak altı soğuksa, sıcak su gelmiyorsa veya cihaz patlamalı yanıyorsa rutin bakım zamanı gelmiş olabilir. Rutin bakımlara ek olarak kombinizde oluşabilecek tüm arızalarda Sakarya Airfel Kombi Servisi ile sorunu kolaylıkla çözüme ulaştırabilirsiniz.

Sakarya Airfel Kombi Tamiri

Sakarya Kombi Servisi, kombilerde oluşan hataları tespit ettikten sonra tamir ve bakım işlemlerini alanında uzman ekibiyle kolayca tamamlar. Oluşabilecek problemler dışında rutin bakımlarla kombinizi koruma altına alabilirsiniz. Sakarya Airfel Kombi Servisi rahatlıkla güven duyabileceğiniz bir firmadır. Servis, güvenilir ve garantili hizmetiyle tüm müşterilerinden tam not alır. Sektörde yıllardır kazandığı deneyimi çalışmalarına yansıtan firma tüm markaların modellerinde olduğu gibi, Airfel kombilerin bakımında ve tamirinde de yanınızdadır.

Sakarya Airfel Kombi Servisinde Güvenirlik

Sakarya Airfel Kombi Servisi, cihazların bakım ve onarımını sorunsuz olarak çözen ve müşterilerinin güvendiği bir firmadır. Uzun yıllardır müşterilerine hizmet veren firma, alanında ustalaşmış bir ekibe sahiptir. Airfel Kombi bakım ve onarımında olduğu gibi sıfır ve ikinci el satışlarda da güvenebileceğiniz servis, tamamen müşteri odaklı hizmet sunar.

Sakarya Airfel Kombi Servisinde Fiyatlandırma

Kombi servisinde fiyatlar, ürünün modeline veya cihazda oluşan arızanın tipine göre değişiklik gösterir. Sakarya Airfel Kombi Servisi sunduğu tüm hizmetlerde faturalı çalışan bir firmadır. Bütçenizi zorlamadan en makul fiyatları talep eden servis, müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Eğer kombinizde bir arıza oluşmuşsa veya yeni bir kombi satın almayı düşünüyorsanız, detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Servis Kaydı Oluşturun!

Sakarya Adapazarı Kombi Bakımı, Kombi Tamiri ve Petek Temizleme işlemleri için servis kaydı oluşturun.

  Kombi Servis Hizmeti için Size bir Telefon kadar Yakınız!