Sakarya Baykan Kombi Servisi

Sakarya Baykan Kombi Servisi

Evinizin ya da iş yerinizin hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacını karşılama konusunda en pratik araçlar olan kombiler, fonksiyonel ve modern özellikleriyle uzun yıllar kullanım için tasarlanır. Bundan dolayı kombinizin uzun ömürlü olmasını sağlamak için mekana uygun bir ürün tercih etmeniz ve güvenilir teknik destek yardımıyla kurulum ve bakım işlemlerini gerçekleştirmeniz önemlidir. Sakarya Baykan Kombi Servisi, 2004 yılından beri sıfır veya ikinci el kombi satışı konusunda siz değerli müşterileri için güvenli bir hizmet sunar. Ayrıca bu servis, rutin bakım veya gerekli tamirat işlemleri konusunda da hassas ve güvenilir bir hizmet anlayışına sahiptir.

Baykan Kombi Arıza Kodları

Baykan kombilerde yer alan çeşitli arıza kodları sayesinde kombinizde meydana gelebilecek olan herhangi bir problemi net bir şekilde tespit edebilir ve gereken çözüm arayışını gerçekleştirebilirsiniz. Sorunun türüne göre daha net bir teşhis ve onarım için teknik servis desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Sakarya Baykan Kombi Servisi, Baykan kombi modellerinde karşılaşabileceğiniz her türlü problem konusunda siz değerli müşterilerinin hizmetindedir.

 • E01 Arıza kodu / 80°C Arızası: Kombinizde ateşleme sorunu vardır. Kombinize gaz akışı olduğundan emin olduktan sonra kombinizi yeniden başlatın. Problem devam ederse teknik servise başvurmalısınız.
 • E02 Arıza kodu / 60°C Arızası: Kombinizde atık gaz sisteminde meydana gelen bir hava akış problemi vardır. Kombinizi yeniden başlattıktan sonra sorun devam ederse teknik servisi aramalısınız.
 • E03 Arıza kodu / 30°C Arızası: Kombinizin ısıtma sensöründe arıza vardır. Teknik servisi aramalısınız.
 • E04 Arıza kodu / 40°C Arızası: Kombinizde kullanım suyu sensör hatası vardır. Sensör değişimi için teknik servis desteği almalısınız.
 • E05 Arıza kodu / 30+40°C Arızası: Kombinizde modülatör sorunu vardır. Teknik servis desteği almalısınız.
 • E06 Arıza kodu / 70°C Arızası: Kombinizde aşırı ısınma problemi vardır. Peteklerin temizlenmesi gerekebilir. Teknik servisi aramalısınız.
 • E07 Arıza kodu / 60+80°C Arızası: Kombinizde sirkülasyon problemi vardır. Sorunun net teşhisi ve çözümü için teknik servisi aramalısınız.
 • E08 Arıza kodu / 50°C Arızası: Kalorifer devresi düşük su basıncını ifade eder. Kombi dolum musluğunu açarak su basıncını 1,5 bar seviyesine getirmelisiniz. Problemin devam etmesi durumunda teknik servisi aramalısınız.
 • E09 Arıza kodu / 70°C Arızası: Kombinizde aşırı ısınma sorunu vardır. Bu arıza kodu, limit termostatının aşırı ısınma sebebi ile devreye girdiğini ifade eder. Kombinizi resetledikten sonra problem devam ederse teknik servisi aramalısınız.

Sakarya Baykan Kombi Tamiri

Sakarya Baykan Kombi Servisi, kombilerinizin rutin bakımları ve gerekli tamirat işlemleri için en doğru adrestir. Yılların getirdiği deneyim ve özverili hizmet anlayışı ile müşterilerinin memnuniyetini birinci planda tutan bu servis, ürünlerinizde karşılaşabileceğiniz bütün problemleri en hassas şekilde tespit eder ve gerekli olan en uygun çözümü uygular.

Sakarya Baykan Kombi Servisinde Güvenirlik

Sakarya Baykan Kombi Servisi, kombi satış hizmetleri ile birlikte, satıştan sonrası için de kaliteli bir hizmet anlayışına sahiptir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bu servis, her bütçeye uygun modelleri sunmasının yanı sıra kombi servis fiyatları ve garantili hizmet konusunda da kaliteli bir deneyime olanak tanır.

Sakarya Baykan Kombi Servisinde Fiyatlandırma

Sakarya Baykan Kombi Servisi, bütçe dostu kombi servis ücreti karşılığında gerçekleştirdiği işlemleri faturalandırır ve sizlere sunar. Böylelikle kombi konusunda bütün ihtiyaçlarınıza hitap eden en güvenilir ve doğru hizmetleri alabilirsiniz. Sakarya Baykan Kombi Servisi‘nin avantajlı hizmetlerinden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Servis Kaydı Oluşturun!

Sakarya Adapazarı Kombi Bakımı, Kombi Tamiri ve Petek Temizleme işlemleri için servis kaydı oluşturun.

  Kombi Servis Hizmeti için Size bir Telefon kadar Yakınız!