Baymak Sakarya Kombi Bakımı

Sakarya Dolcevita Kombi Servisi

Evinizin ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan kombiler, yüksek maliyetli ve komplike araçlar oldukları için uzun ömürlü ve verimli bir şekilde kullanımı çok önemlidir. Kombinizi satın alırken iyi bir araştırma sonucunda faydalı bir tercih yapmalısınız. Ayrıca kombinizin kurulum, bakım ve onarım işlemlerinin de zamanında ve kaliteli bir şekilde yerine getirilmesi gerekir. Sakarya Dolcevita Kombi Servisi, 2004 yılından beri hem sıfır hem de ikinci el kombi satışı konusunda siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılar. Ayrıca bakım ve onarım hizmetleri de sunan bu serviste müşteri memnuniyeti ön plandadır.

Dolcevita Kombi Arıza Kodları

Dolcevita markasının kombi modellerinin dijital ekranında beliren çeşitli arıza kodları ürününüzde meydana gelen arızaları teşhis ederek kullanıcıyı uyarır. Sakarya Dolcevita Kombi Servisi, ürününüzde meydana gelecek her türlü problemde sizin için nitelikli çözümler üretir.

 • E01 Arıza Kodu: Dolcevita kombi ekranında E01 uyarısının anlamı cihazın ateşlemeyi sağlamamasıdır. Kombi ateşleme yapmadığında verim de alınamaz.
 • E02 Arıza Kodu: Dolcevita kombi aşırı ısınma sebebi ile kendini bloke ettiğinde ekranında bu uyarı kodu belirir. Sorun aşırı ısınma termostatının arıza yapmasıdır.
 • E03 Arıza Kodu: Dolcevita kombinin atık gaz sisteminin tam anlamıyla çalışmaması sebebi ile kombinin arızaya geçmesidir. Cihazın baca kontrolü gerekir. Baca çalışmasını sorunsuz gerçekleştiriyorsa fan motorunda ya da prosestatta sorun vardır.
 • E06 Arıza Kodu: Dolcevita kombi ekranında beliren bu hatanın açıklaması sıcak su sensöründe sorun olduğudur. Bu durumda kombi sıcak su vermez. Kombi eğer sıcak suyu verirse belirli bir süre kadar verir, sonrasında suyu soğutur.
 • E05 Arıza Kodu: Cihazın kalorifer sensöründe sorun olduğunda ekranda beliren hata kodudur. Bu durumda peteklerinizle alakalı ısınmama sorunu yaşarsınız. Durum kalorifer sensörü ile alakalı olabilir.
 • E10 Arıza Kodu: Dolcevita kombide su basınç göstergesinin 0,3 barın altında olduğunu, yani kombinin suyunun azaldığını belirten uyarı kodudur. Bu durumda tüketici olarak kombinin altında bulunan doldurma musluğunu açmalı, kombiye 1,5 bara gelene kadar su basmalısınız. Sonrasında Dolcevita kombi çalışacaktır.
 • E25/26 Arıza Kodu: Dolcevita kombide her iki uyarıdan biri bulunuyor ise muhtemel pompa hatasıdır. Bu durumda cihazda birden fazla sorun olabilir. Mesela petekler ısınmayabilir, kombi ses yapabilir ya da kombi hiç çalışmıyor olabilir. Bu gibi durumlarda arızanın hem tespiti hem de çözümü için servisten yardım almalısınız.
 • E35 Arıza Kodu: Bu uyarı kodu kombi ekranında belirdi ise cihazın ateşleme yaptığı fakat alev oluşturmadığı anlamına gelir. Kombiye üç kez reset atmanız gerekmektedir. Reset sonrasında kombi ekranında hala bu uyarı kodu beliriyor ise bu durumda servisi aramalısınız.
 • E96 Arıza Kodu: Daireye gelen voltaj düşüklüğü sebebi ile kombi E96 uyarı kodu verir. Bu durumda voltaj düzenleyicisi olarak bilinen regülatör cihazı kullanmanız gerekmektedir.

Sakarya Dolcevita Kombi Tamiri

Sakarya Dolcevita Kombi Servisi, kombizin parçalarının değişimi, elektronik kartının tamiri ve peteğinin temizlenmesi gibi birçok bakım ve onarım hizmetini titizlikle sunar. Bu servis, garantili hizmetleriyle kombilerinizi gönül rahatlığıyla kullanabilmenizi sağlar. Sakarya Dolcevita Kombi Servisi, kombilerde meydana gelen arızaları hassasiyetle tespit ederek duruma en uygun tamir metodunu uygular.

Sakarya Dolcevita Kombi Servisinde Güvenirlik

Sakarya Dolcevita Kombi Servisi, bütün hizmetleri konusunda müşterilerinin 7/24 yanında olur. Bu servis, güvenirliğin yanı sıra geniş ürün çeşitliliği ve uygun kombi servis ücretleri ile her kullanıcıya hitap eder.

Sakarya Dolcevita Kombi Servisinde Fiyatlandırma

Kombi Servis fiyatları konusunda uygun adres olan Sakarya Dolcevita Kombi Servisi, hizmetlerinin faturasını müşterilere teslim ederek güvenilir ve şeffaf bir hizmet anlayışıyla çalışır. Bu servisin ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Servis Kaydı Oluşturun!

Sakarya Adapazarı Kombi Bakımı, Kombi Tamiri ve Petek Temizleme işlemleri için servis kaydı oluşturun.

  Kombi Servis Hizmeti için Size bir Telefon kadar Yakınız!