Sakarya Beko Kombi Servisi

Sakarya Beko Kombi Servisi

Kombiler, günümüzün en temel ihtiyaçlarından biri sayılan, sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarımızı karşılayan önemli ısıtma cihazlarıdır. Sakarya Beko Kombi Servisi, vermiş olduğu servis hizmetinin yanı sıra müşterilerine sunduğu kaliteli kombileriyle de bilinen ve tercih edilen bir kombi servisidir. Kombi tamiri, kombi bakımı, petek temizleme gibi farklı birçok hizmeti alabileceğiniz Sakarya Kombi Servisi, kısa sürede müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır.

Beko Kombi Arıza Kodları

Beko kombileri, herhangi bir arıza durumunda, arızanın kolaylıkla çözülebilmesi için belirli arıza kodları oluşturmuştur. Beko kombi arıza kodları şunlardır:

 • E01 Arıza Kodu: Başarısız ateşleme sorunu olduğunu belirtir.
 • E02-F02 Arıza Kodu: Hatalı alev oluşum sorunu olduğunu gösterir.
 • E03 Arıza Kodu: Kombide aşırı ısınma sorununun olduğunu gösterir.
 • E04-E05-E06-F23 Arıza Kodu: Kombide prosestatta sorun olduğunu gösterir.
 • E08-E82 Arıza Kodu: Ateşlemeye yardımcı olan iyonizasyonda sorun olduğunu gösterir.
 • E09 Arıza Kodu:Gaz valfi geri besleme sorunu olduğunu gösterir.
 • E12-E21-F25 Arıza Kodu: Elektronik kart sorunu olduğunu ifade eder.
 • F13 Arıza Kodu: Reset kilitlenmesi sorununu belirtir.
 • F22 Arıza Kodu: Düşük voltaj sorununu gösterir.
 • F31 Arıza Kodu: Merkezi ısıtma sensör sorununun olduğunu gösterir.
 • F33 Arıza Kodu: Kullanım suyu sensör sorununu ifade eder.
 • F37 Arıza Kodu: Düşük su basınç sorununu gösterir.
 • F59 Arıza Kodu: Kombide gaz valfi sorunu olduğunu belirtir.

Sakarya Beko Kombi Tamiri

Sakarya Beko Kombi Servisi, her türlü kombi tamiratı için tercih edilebilecek bir servistir. Eski kombilerin uzun ömürlü olması için gerekli bütün tamiratı özenli bir şekilde gerçekleştiren Sakarya Beko Kombi Servisi, verdiği servis hizmetiyle müşterilerini oldukça memnun eder. Sadece müşterilerine sunduğu servis hizmetiyle değil, satışa sunduğu dayanıklı kombileriyle de göz önünde olmayı başaran bir kombi servisidir.

Sakarya Beko Kombi Servisinde Güvenirlik

Müşteri memnuniyetini oldukça önemseyen Sakarya Beko Kombi Servisi, hem özverili servis hizmetiyle hem de vermiş olduğu güvenirlikle ön plana çıkmayı başarır. Son derece güvenilir bir hizmet sunan Sakarya Beko Kombi Servisi’ne kombilerinizi gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Servis bünyesindeki yetkili kişilerden her konuda yardım isteyebilir, kombinizin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Size her türlü kolaylığı sağlayan Sakarya Beko Kombi Servisi, kombilerinizin uzun ömürlü olması için titizlikle çalışır.

Sakarya Beko Kombi Servisinde Fiyatlandırma

Bünyesinde birçok farklı hizmeti alabileceğiniz Sakarya Beko Kombi Servis fiyatları sizi ve bütçenizi zorlamaz. Verilen servis hizmeti ve satışa sunduğu kaliteli kombiler göz önünde bulundurulduğunda fiyatların oldukça makul olduğu görülür. Kombi servis ücretleri ve satışa sunulan kombilerin fiyatları ile Sakarya Beko Kombi Servisi, kaliteyi uygun fiyata almanıza olanak sağlar. Eğer kombiniz için bir servis arayışındaysanız veya yeni bir kombi almayı düşünüyorsanız, hiç tereddüt etmeden Sakarya Beko Kombi Servisi’nin kombi seçeneklerine bakabilir veya arızalı kombiniz için her türlü servis hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Servis Kaydı Oluşturun!

Sakarya Adapazarı Kombi Bakımı, Kombi Tamiri ve Petek Temizleme işlemleri için servis kaydı oluşturun.

  Kombi Servis Hizmeti için Size bir Telefon kadar Yakınız!