Sakarya Immergas Kombi Servisi

Sakarya Immergas Kombi Servisi

Evinizde ya da iş yerinizde hem ısınma ihtiyacınız hem de her an ulaşabileceğiniz sıcak su ihtiyacınız için en pratik ve modern çözüm kombidir. Kombiler, uzun ömürlü kullanım imkanı sunan araçlardır. Bundan dolayı kombinizi seçerken iyi bir araştırma yapmalı ve alacağınız ürünün, kullanacağınız mekana uygun olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Ürünün kurulumu ve düzenli bakımlarıyla birlikte gerekirse tamirat işlemlerinin de doğru ve düzenli bir şekilde gerçekleştirilmesi, verimli bir kullanım elde etmeniz için önemlidir. Sakarya Immergas Kombi Servisi, hem kombi satışı hem de kombi bakım ve tamirat hizmetleri konusunda doğru adrestir. 2004 yılından beri müşterilerinin memnuniyetini birinci planda tutarak kaliteli bir hizmet vermeye devam eden bu servis, hem sıfır hem de ikinci el kombi modellerini güvenilir bir şekilde sizlere sunar.

Immergas Kombi Arıza Kodları

Immergas markasının kombi modelleri akıllı özelliklere sahiptir ve problem halinde ekranda beliren arıza kodları ile kullanıcıyı bilgilendirir. Herhangi bir arıza durumunda teknik servis desteği almanız gerekebilir. Kombinizde meydana gelebilecek olan ve teknik servis desteğine ihtiyaç duymanıza neden olan her türlü problem konusunda Sakarya Immergas Kombi Servisi, siz değerli müşterilerinin yanındadır.

  • 01 Arıza Kodu: Temel arıza kodu olan 01, ateşleme ile ilgili problemlere işaret ediyor.
  • 02 Arıza Kodu: Kombinin çalışma prensibi ile ilgili bir arıza olan 02, aşırı ısınma sonucu görülüyor. Suyun sıcaklığının yükselmesi ile kendini kapatan cihazın servis tarafından incelenmesi gerekiyor.
  • 10 Arıza Kodu: Kombilerin su basınç seviyelerinin belirli sınırlar içerisinde olması bekleniyor. Düşük basınç seviyelerinin görüldüğü durumlarda ise kombi, 10 numaralı arıza kodu uyarısı veriyor. Bu arıza kodunu gördüğünüzde su doldurma vanaları yardımıyla su aktarımı yapmanız yeterli oluyor.
  • 11 Arıza Kodu: 11 numaralı arıza kodu hava akış kanalları ile ilgili problemlere işaret ediyor. Bacalı kullanımlarda tıkanma, hermetik cihazlarda ise fan kısımlarındaki sorunlar aktarılıyor.
  • 27 Arıza Kodu: Bir diğer yaygın arıza kodu olan 27 ise pompa sıkışıklığının yaşandığı durumlarda ortaya çıkıyor. Suyun dolaşımının engellendiği durumlarda kombi, 27 numaralı arıza kodunu veriyor.

Sakarya Immergas Kombi Tamiri

Sakarya Immergas Kombi Servisi, hem parça değişimi hem elektronik kart tamiri gibi tamirat işlemleriyle hem de petek temizleme gibi rutin bakım işlemleriyle 7/24 müşterilerinin hizmetindedir. Kaliteli ve özverili bir hizmet anlayışı sunan firmamız, garantili hizmetler ile bütün müşterilerin servis imkanlarından yararlanmasını sağlar. Sakarya Immergas Kombi Servisi, ürünlerinizde meydana gelebilecek olan bütün arızaları en doğru şekilde tespit eder ve sorun doğrultusunda gereken çözümü uygular.

Sakarya Immergas Kombi Servisinde Güvenirlik

Sakarya Immergas Kombi Servisi, satış sırasında olduğu gibi, satış sonrası süreçte de müşterilerine karşı sorumluluk duygusu içindedir ve kaliteli hizmetler sunmaya devam eder. Uygun kombi servis fiyatları ile birlikte ürün çeşitliliği sunan bu servis, tecrübesi ve özverisiyle müşterilerinin yanındadır.

Sakarya Immergas Kombi Servisinde Fiyatlandırma

Bütçe dostu kombi servis ücreti için en doğru adres olan Sakarya Immergas Kombi Servisi, satış veya satış sonrası hizmetleri faturalı bir şekilde gerçekleştirerek müşterilerinin güvenini kazanır. Kaliteli ve özverili kombi satış ve servis hizmetlerinden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Servis Kaydı Oluşturun!

Sakarya Adapazarı Kombi Bakımı, Kombi Tamiri ve Petek Temizleme işlemleri için servis kaydı oluşturun.

    Kombi Servis Hizmeti için Size bir Telefon kadar Yakınız!